Reference partnerů

Detail článku

: close

Přečtěte si reference od našich partnerů:


Brilianty.cz nabízejí opravdu férovou spolupráci. Cením si hlavně vstřícnost, ochotu a proaktivní přístup při komunikaci.

Michal Kulla, Herstyle.cz


Spolupráci s Brilianty.cz mohu doporučit i ostatním. Chválím přístup a komunikaci, která je velmi vstřícná. Stále se snaží pro partnery vytvořit co nejlepší podmínky. Velkou výhodou je, že se jedná přímo o výrobce s dlouhou tradicí, jejich šperky značky Danfil tak mají dobré jméno na trhu. Líbí se mi i XML feed s produkty, který mohou affiliate partneři využít.

Václav Pěcháček, Refundo.cz


Ráda bych vyjádřila poděkování. Spolupráce Slevovekody.com s Brilianty.cz funguje na vysoké profesionální úrovni již delší dobu. Brilianty.cz jsou spolehlivým affiliate partnerem a oceňuji proaktivní a profesionální přístup. Věřím, že naše vzájemná spolupráce bude i nadále úspěšná.

Martyna Paszek, Internationalcoupons.com


Spolupráci mohu doporučit. Mají profesionální přístup k partnerům, výbornou komunikace a snahu se stále zlepšovat. Mile mě překvapili soutěže pro affiliate partnery.

Lukáš Kopecký


I keď sú zľavové kupony v ČR stále niekde v začiatkoch, napríklad v porovnaní s UK, značka nám bola ochotná kupóny poskytnúť a spolupracovať na dlhodobej báze. Veríme, že takáto spolupráca bude prínosná pre obe strany. Spoluprácu s Brilianty.cz by som vrelo doporučovala z hľadiska profesionality a energie, s ktorou k práci pristupujú.

Katarina Jahodkova, Vouchercloud


S Brilianty.cz jsme opakovaně komunikovali a velice rychle se nám podařilo získat nejen odpovědi, ale hlavně materiály jako jsou kupony či xml feed k propagaci. Více takových affiliate inzerentů, kteří flexibilně komunikují se svými affiliate partnery.

Manuel Nuněz, Alvarado.cz


Ocenujem rýchlu zákaznícku podporu v affiliate programe Brilianty.cz kde ku každému partnerovi pristupujú osobitne a snažia sa vyhovieť vo všetkom. Kiež by mali všetci affiliate inzerenti takýto prístup k partnerom.

Peter Kozma, Voudes.com