Přihlášení

Pro práci v systému se musíte nejdříve přihlásit

: close

Přihlašovací formulář

Login
Heslo
Zůstat přihlášen

Provizní program Danfil Jewellery

Vítejte v provizním programu Danfil Jewellery, ve které vám nabízíme 2 různé reklamní kampaně zaměřené na zlaté a stříbrné šperky a snubní prsteny s provizí 15% z každého nákupu zákazníka, který přijde z vašich stránek, eshopu, blogu, či profilu na sociální síti. Spolupracujte s profesionály v oboru šperkařství.

Proč spolupracovat právě s Danfil Jewellery?

Jsme český výrobce šperků s tradicí od roku 1992. Na českém a slovenském trhu se pohybujeme více než 20 let, a tak velmi dobře víme, co zákazníci chtějí. Nejsme tedy žádní začátečníci nebo přeprodejci. Naší předností je krátká dodací lhůta a vyřízení úprav nebo reklamací. Většinu zboží máme skladem. Našim zákazníkům nabízíme dárek a dopravu včetně dárkového balení zdarma. Vyrábíme také šperky na zakázku.

Další z výhod oproti ostatním podobným partnerským programům je to, že prodáváme pouze po internetu, nenabízí v každém větším městě prodejnu, ve které mohou zákazníci koupit naše snubní prsteny, proto si s námi můžete opravdu vydělat.

Kdo je naše cílová skupina?

Provozujete stránky nebo blogy pro ženy, muže, děti, o módě,svatební, kosmetice, online magazín, internetový obchod apod.? Tak je pro Vás náš partnerský program ideální. Nabízíme různé zlaté šperky pro všechny věkové kategorie od miminek až po seniory. V našem sortimentu naleznete zlaté prsteny, zlaté zásnubní prsteny, zlaté a stříbrné snubní prsteny, zlaté náušnice, zlaté a stříbrné přívěsky, dětské náušničky.

Nabízíme 2 reklamní kampaně

Brilianty.cz - provize 15%, cookies 60 dní.

Dfprsteny.cz - provize 15%, cookies 60 dní.

Brilianty.cz

Nabídka briliantových šperků pro všechny věkové kategorie v počtu více než 2500 modelů. 3 vlastní kolekce Danfil Diamonds, Filip Horák Jewellery a Colored Gemstones. Kolekce Danfil Diamonds je zaměřena na zlaté šperky s diamanty. Kolekce Filip Horák nabízí zlaté šperky vyráběné tradiční metodou ruční montáže. Kolekce Coloreg Gemstones je zaměřena na zlaté šperky s drahými kameny jako jsou rubíny, safíry či smaragdy.

Dfprsteny.cz

Nabídka více než 200 modelů snubních prstenů. 2 vlastní kolekce Basic a Casting. Kolekce Basic nabízí cenově dostupné snubní prsteny. Jejich cena začíná již od 962 Kč. Kolekce Casting je zaměřena na náročnější zákazníky. Prsteny z této kolekce jsou vyráběny speciální technologií – tzv. lití do ztraceného vosku. Všechny snubní prsteny lze osadit zirkony nebo diamanty dle přání zákazníka. Samozřejmostí jsou rytiny zdarma.

Jak se stát našimi partnery?

1. Zaregistrujte se v našem programu jako náš obchodní partner.

2. Vyberte si XML feed, banner, nebo textový odkaz a umístěte jej na:

  • Web
  • Eshop
  • Blog
  • Facebook, Twitter, Youtube..

V případě umístění banneru či odkazu na váš web je vhodné, umístění na stránkách, s podobným či souvisejícím tématem, v našem případě tedy téma šperky, módy, svatby, dětské stránky apod.

Nejdůležitější je se nad umístěním zamyslet a vybrat správné místo, napsat kvalitní článek, být trochu kreativní. Pokud vše na začátku správně a nápaditě nastavíte, vrátí se vám brzy ve výdělku.

Využít můžete také možnosti emailingu, ale zde je nutné dodržovat zásady SPAMu.

Jak správně propagovat affiliate program?

Připravili jsme pro Vás přehledný návod jak správně propagovat affiliate program a získat tak zajímavý příjem. Vydělávejte snadno a rychle - http://www.brilianty.cz/affiliate-program-sperky-s-brilianty/jak-probiha-spoluprace-s-nami/ nebo http://danfil.cz/snubni-prsteny/cz/spoluprace/jak-probiha-spoluprace-s-nami/.

Jak to celé funguje?

Pokud na základě vašeho odkazu u nás někdo nakoupí, uvidíte tuto aktivitu okamžitě v Menu - Přehledy. O proběhlé objednávce a její výši vám přijde také e-mail do vaší schránky.

Další informace naleznete na stránce:

Brilianty.cz - http://www.brilianty.cz/spoluprace

Snubní prsteny - http://danfil.cz/snubni-prsteny/cz/spoluprace/

Máte-li dotazy, neváhejte nás kontaktovat na affiliate@brilianty.cz nebo affiliate@danfil.cz

Těšíme se na spolupráci.